اخبار ایران – تیر نیوز


اولویت پرداخت حقوق ،حق التدریس و پاداش بازنشستگی معلمان و فرهنگیان

Posted in دسته‌بندی نشده by moalemanesherkatie88 on the ۱ام شهریور ۱۳۹۵

اولویت پرداخت حقوق ،حق التدریس و پاداش بازنشستگی معلمان و فرهنگیان

به گزارش هشدارنیوزسید حمایت میرزاده سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی ، در دیدار شورای مرکزی انجمن اسلامی معلمان استان اردبیل با بیان اینکه بیشتر مشکلات و مسائل معلمان و آموزش و پرورش ناشی از کم توجهی می باشد پیشنهاد داد با صدور یک بخشنامه بالادستی ، پرداخت حقوق و مزایای ماهانه و سالانه و همچنین پاداش بازنشستگی تمام دستگاه ها به پرداخت حقوق ماهانه و حق التدریس و پاداش بازنشستگی معلمان مشروط شود تا این امر سبب جدیت و تلاش و تدبیر مسئولین تمام دستگاهها برای پرداخت حقوق و حق التدریس و پاداش بازنشستگی ناچیز معلمان به منظور دریافت مزایا و پاداش کلان خودشان شود.

وی این پیشنهاد را در سطح پایین تر و در سطح بخشنامه وزارت آموزش و پرورش نیز قابل طرح دانست تا محرک مسئولین ستادی برای پیگیری مطالبات معلمان شود.

نماینده مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مطرح شدن برنامه ششم توسعه در مجلس شورای اسلامی، از ارائه پیشنهاداتی از سوی کمسیون آموزش و تحقیقات در خصوص اختصاص درصدی از درآمد واحدهای صنعتی به آموزش و پرورش ، مسائل درمانی و رفاهی معلمان ، حذف یا کاهش تدریجی مدارس خاص ، اجازه تغییر کاربری واحدهای آموزشی به منظور کسب درآمدو … جهت ارائه در کمسیون تلفیق برای اصلاح برنامه ششم توسعه خبر داد.

میرزاده استیضاح کنندگان وزیر آموزش و پرورش را دارای اهداف و انگیزه های متنوع و از طیف های مختلف دانسته ولی اهداف سیاسی و خواسته های صنفی معلمان را پررنگ تر قلمداد کرد و نظر کمسیون آموزش و تحقیقات را به بعد از جلسه دوشنبه وزیر با کمسیون موکول کرد.

در ابتدای این دیدار سید غلامحسین گنجی رئیس شورای هماهنگی و اجرائی انجمن اسلامی معلمان استان اردبیل با بیان مشکلات و دغدغه های جامعه معلمان ، با تاکید بر ضرورت ارائه طرحی جامع برای حل این مشکلات ، فارغ از مسائل سیاسی و هیاهوی رسانه ای ، ریشه اکثر مشکلات را فراتر از سطح وزارت خانه دانسته و لازمه حل آن را داشتن وفاق و عزم ملی اعلام کرد وگفت: از دولت و مجلس انتظار می رود توجه بیشتری به آموزش و پرورش در برنامه ششم بنمایند.

همچنین اعضای شورای هماهنگی و اجرائی انجمن اسلامی معلمان استان اردبیل به بیان نقطه نظرات خود در خصوص مشکلات معلمان و آموزش و پرورش ، صندوق ذخیره فرهنگیان ، سازماندهی نیروی انسانی ، ضعف ساختاری سیستم ، برنامه ششم توسعه و … پرداختند.

در این دیدار پیشنهادات مکتوب انجمن برای اصلاح موادی از برنامه ششم توسعه و مسائل رفاهی معلمان تقدیم سخنگوی کمسیون آموزش و تحقیقات گردید.

دیدگاه‌ها برای اولویت پرداخت حقوق ،حق التدریس و پاداش بازنشستگی معلمان و فرهنگیان بسته هستند

دستور جلسات هفتگی صحن

Posted in دسته‌بندی نشده by moalemanesherkatie88 on the ۱ام شهریور ۱۳۹۵

دستور جلسات هفتگی صحن  

دستور کار جلسات هفتگی کمیسیونهای تخصصی مجلس از شنبه 30 مرداد تا چهارشنبه 3 شهریور ماه 95 اعلام شد.

جلسه کمیسیون آموزش و تحقیقات در خصوص  طرح قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمین حق‌التدریسی 

 

 

ردیف

شماره ثبت

عنوان

شماره چاپ

شماره

چاپ سابقه

  1.  

27

گزارش کمیسیون اجتماعی در مورد:

لایحه کاهش ساعات کار بانوان شاغل دارای شرایط خاص (اعاده شده از شورای محترم نگهبان2)

208

34

132

133

  1.  

25

گزارش کمیسیون اجتماعی در مورد:

لایحه الحاق سازمان تعاونی مصرف کادر نیروهای مسلح(اتکا) به فهرست نهادها و موسسات عمومی غیردولتی (اعاده شده از شورای محترم نگهبان1)

217

32

  1.  

118

گزارش کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات در مورد:

لایحه اصلاح قانون بودجه سال 1395 کل کشور (یک فوریت لایحه در جلسه علنی 15/4/1395 به تصویب‌رسیده است)

205

129

204

  1.  

31

بررسی‌تقاضای‌عده‌ای‌ازنمایندگان‌مجلس‌شورای‌اسلامی‌درمورد:

لغو ‌رسیدگی‌به‌لایحه‌حمایت‌ازحقوق‌معلولان‌طبق‌اصل‌هشتاد‌وپنجم (85)‌ قانون اساسی(در اجرای تبصره(2) ماده (171) آیین‌نامه داخلی مجلس)

-

38

  1.  

139

گزارش کمیسیون آموزش، تحقیقات‌و فناوری در مورد:

طرح اصلاح تبصره (10) ماده (17) قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمین حق‌التدریسی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی در وزارت آموزش و پرورش

207

154

206

  1.  

105

گزارش کمیسیون قضایی و حقوقی در مورد:

لایحه موافقتنامه انتقال محکومان به حبس بین جمهوری اسلامی ایران و جمهوری قرقیزستان

209

116

         

 

دیدگاه‌ها برای دستور جلسات هفتگی صحن بسته هستند

برای اطلاع مسئولان

Posted in دسته‌بندی نشده by sarika on the ۱ام شهریور ۱۳۹۵
شرکت برق
 اداره برق شهرستان سرخس نسبت به روشنایی بولوار امامت غربی، حاشیه امامت های 1تا 6 اقدام کند. واقعا روشنایی ضعیف و یک درمیان است.  شماره : 19334 - ۱۳۹۵ دوشنبه ۱ شهريور/ خراسان رضوي
دیدگاه‌ها برای برای اطلاع مسئولان بسته هستند

در هفته دولت ۳۹ پروژه در سرخس بهره برداری می شود

Posted in دسته‌بندی نشده by sarika on the ۱ام شهریور ۱۳۹۵
39 پروژه در سرخس

فرماندار سرخس از افتتاح وکلنگ زنی 39 پروژه عمرانی در این شهرستان به مناسبت هفته دولت خبر داد.به گزارش خراسان رضوی، حسین سنجرانی در جلسه برنامه ریزی هفته دولت با گرامیداشت یاد وخاطره شهید رجایی وباهنر گفت: برنامه هفته دولت در قالب فعالیت های فرهنگی وعمرانی پس از تجدید پیمان با شهیدان هشت سال دفاع مقدس آغاز می شود که به ترتیب در این هفته 38 پروژه عمرانی شامل افتتاح 15 خانه مددجو،برق رسانی به روستاها،آسفالت معابر وجاده های روستایی ،کانال هدایت آب های سطحی ،خانه عالم، پروژه های بهداشتی،فاز اول دیوار ساحلی وپارک گردشگری غار مزداوند،نصب ترانس،جدا سازی آب شرب از فضای سبز، به سازی ساختمان وسیستم فاضلاب، زندان، به سازی پایانه مرزی است.  فرماندار افزود:در این هفته تنها یک مورد کلنگ زنی بلوک زایمان بیمارستان لقمان را داریم.وی اعتبار افتتاح وبهره برداری از این پروژه ها را حدود 72 هزارو 772 میلیون ریال اعلام کرد. /شماره : 19334 -     ۱۳۹۵ دوشنبه ۱ شهريور/ خراسان رضوي

دیدگاه‌ها برای در هفته دولت ۳۹ پروژه در سرخس بهره برداری می شود بسته هستند

آقای پولادگر به جانباز می گویند مزدور؟!

Posted in دسته‌بندی نشده by rahpooyesh on the ۱ام شهریور ۱۳۹۵
خبرگزاری تسنیم: مجید افلاکی در واکنش به حرف های اخیر رئیس فدراسیون تکواندو عنوان کرد: روزی که پسر رضا مهماندوست را در غسالخانه برای دفن آماده می‌کردند در کنار رضا بودم. او تنها یک جمله خطاب به پسرش گفت. او اظهار داشت: «پسرم آنهایی که باعث مرگ تو شدند تقاص کارشان را خواهند داد».وی ادامه داد: رضا به خاطر 13 میلیون مجبور شد از ایران برود و حالا بعد از مدال‌هایی که برای تیم آذربایجان به دست آورده چیزی حدود چهار میلیار تومان تنها پاداش گرفته است. تنها مدال طلای کاروان آذربایجان را رضا گرفت و حالا زمانی است که پولادگر باید به خودش بیاید. معنی حفظ ارزش‌هایی که حضرت آقا فرمودند واقعا در کجای ورزش کشور دیده می‌شود؟! کجا به فرمایش ولی‌امرمان توجه شده است؟مربی پیشین تیم ملی اظهار داشت: وقتی در فرودگاه در سفرهای مختلف از گیت رد می‌شدیم از بس در تن رضا مهماندوست ترکش و یادگاری جنگ بود، دائما بوق به صدا در می‌آمد اما حالا پولادگر او را مزدور می‌خواند. نخیر آقای پولادگر مزدور شما هستید که با پول بیت‌المال شرایط سفرهای آقایان و خودتان را فراهم می‌کنید. مزدور شمایید که با بودجه بیت‌المال تجارت می‌کنید. شما با ارث پدرتان نمایندگی فلان برند ورزشی را در ایران زده‌اید؟!افلاکی گفت: می‌خواهید برای‌تان مزدور را معنی کنم؟ مزدور کسی است که پسرش را که در ایران دارای رنک زیر 20 هم نیست به مسابقات جهانی مکزیک فرستاد و او هم تنها در این سفر توریست بود. مزدور کسانی هستند که در ابتدای حضورشان در تکواندو یک ماشین لادا داشتند و حالا بیش از چهار ماشین در پارکینگ خانه‌های‌شان پارک است. مزدور برخی‌ها هستند که داستان‌های خاص آنها را همه می‌دانند و از ترس‌شان خیلی‌ها به فدراسیون نمی‌روند. اینها مزدور هستند، نه کس که جانباز مملکت است!وی خاطرنشان کرد: خواهش می‌کنم که اهالی تکواندو ساکت نشینند که همچنان آقایان تکواندو را چپاول کنند. دوست دارم به برخی بزرگان این رشته بگویم الان زمان سکوت نیست. بیایید و واقعا حرف بزنید. ببینید با خانواده دانش چه کردند، ببینید با امثال رضا مهماندوست‌ها چه کردند. چرا ذوالقدر همه کاره تکواندو شده است؟ چرا اجازه می‌دهید بیت‌المال را در تکواندو جارو کنند؟!  ظرفیت تکواندوی ایران یک برنز در ریو بود؟!افلاکی تصریح کرد: بعد از لندن همین آقایان پشت مدال نقره معتمد پنهان شدند و امروز هم قطعا پشت مدال کیمیا پنهان خواهند شد. بیایید حرف بزنید تا اجازه ندهیم تکواندو بیشتر از این ضرر کند. مزدور کسی است که با پول بیت‌المال برای خودش پادشاهی درست کرده است..

دیدگاه‌ها برای آقای پولادگر به جانباز می گویند مزدور؟! بسته هستند

الزام قانونی برای استخدام حق‌التدریسی‌ها در وزارت علوم وجود ندارد

Posted in دسته‌بندی نشده by moalemanesherkatie88 on the ۳۱ام مرداد ۱۳۹۵

وزیر علوم در صحن علنی مجلس:

الزام قانونی برای استخدام حق‌التدریسی‌ها در وزارت علوم وجود ندارد

 
سخنرانی محمد فرهادی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در همایش نقد و بررسی عملکرد یک‌ساله معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم،تحقیقات و فناوریفرهادی گفت: با کسب مجوز استخدامی از سازمان مدیریت، مشکل جذب نیروهای حق‌التدریسی دانشکده‌ها و آموزشگاه‌های فنی و حرفه‌ای را هر چه سریع‌تر حل می‌کنیم.

به گزارش خبرنگار پارلمانی باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا»، محمد فرهادی در نشست علنی امروز (یکشنبه، 31 مردادماه) مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: براساس ماده یک قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمین حق‌التدریس مصوبه سال 1388 آموزش و پرورش موظف بوده است که از تاریخ تصویب این قانون حداکثر ظرف 5 سال، نیروهای حق‌التدریس را تا سقف 60 هزار نفر به استخدام این وزارتخانه درآورد.

فرهادی گفت:‌ براساس ماده 23 برنامه پنجم توسعه مصوب سال 1389 دانشکده‌ها و آموزشگاه‌های فنی و حرفه‌ای آموزش و پرورش با کلیه امکانات، اموال منقول و نیروهای انسانی و تعهدات آنها از وزارت آموزش و پرورش منفک و به وزارت علوم ملحق شده است.

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری ادامه داد: با توجه به این الحاق، استخدامها باید براساس ضوابط جذب نیروی هیات علمی مصوب شورای عالی انقلاب فرهنگی صورت گیرد. در شورای عالی انقلاب فرهنگی دبیرخانه مربوطه مسئولیت مستقیم را برعهده دارد و کسانی که قصد دارند به عضویت هیات علمی دانشگاه‌ها درآیند، باید از این طریق جذب شوند.

وی خاطرنشان کرد: به دلیل عدم استخدام مشمولان قانون سال 88 موسوم به قانون تعیین تکلیف استخدامی نیروهای حق التدریس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس طرحی را در سال 89 مورد بررسی قرار داد. مجلس قانون مطروحه را دارای تداخلات قانونی با اصل 75 و مندرجات بند (ج) ماده 24 قانون خدمات کشوری تشخیص داده و آن را تایید نکرد.

فرهادی با اشاره به ابلاغ مجلس خطاب به وزیر آموزش و پرورش عنوان کرد: در سال 90 ریاست کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس خطاب به وزیر آموزش و پرورش ابلاغ نمود که با توجه به عدم امکان جذب این افراد در وزارت علوم، آنها در وزارت آموزش و پرورش استخدام شوند. 3 نفر از نمایندگان محترم مجلس در جهت تعیین تکلیف نیروهای حق‌التدریسی از وزیر وقت علوم سوالی را مطرح کردند که به دلیل عدم وجود ارتباط موضوعی، سوال مطروحه حل شد.

وی افزود: در سال 93 دیوان عدالت اداری در پی شکایت برخی افراد ذی‌نفع صراحتاً اعلام کرد که الزام قانونی برای اجابت استخدام نیروهای حق‌التدریس در وزارت علوم متصور نیست. تاکنون در 3 طرح متفاوت تلاش شده است که مشکل حل شود، ولی متاسفانه این دغدغه همچنان وجود دارد.

فرهادی افزود: برخی نیروهای حق التدریسی که توانایی سیر مسیر قانونی هیات علمی را داشته‌اند، در هیات‌های جذب مطرح و توسط وزارت علوم جذب شدند. تاکید می‌کنم که استخدام نیروهای حق التدریسی در حیطه اختیارات وزارت علوم نیست و لازم است قانون مصوب مورد نیاز آن تهیه شود.

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری دولت یازدهم تصریح کرد: استخدام نیروهای حق‌التدریسی نیازمند قانون و ردیف بودجه از سوی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی است.

وی در پایان تاکید کرد: مسائل مطرح شده در رابطه با غیبت اینجانب در کمیسیون آموزش و تحقیقات به دلیل اطلاع‌رسانی دیرهنگام بوده است. ما تلاش می‌کنیم ضمن رایزنی با نمایندگان مجلس شورای اسلامی با کسب مجوز استخدامی از سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی، مشکل جذب نیروهای حق‌التدریسی دانشکده‌ها و آموزشگاه‌های فنی و حرفه‌ای را هر چه سریع‌تر حل کنیم.

توجه:

(همکاران دقت داشته باشید این خبر مربوط به استخدام حق التدریسی ها در وزارت علوم هستش.ولی اگه ردیف استخدامی در خصوص مصوبه ی مذکور و الحاقیه ی آن تخصیص داده شود .امید ماهم برای استخدام زودهنگام  بیشتر خواهد شد.)

 

دیدگاه‌ها برای الزام قانونی برای استخدام حق‌التدریسی‌ها در وزارت علوم وجود ندارد بسته هستند

وزیر آموزش و پرورش تشریح کرد: آخرین جزئیات از بازنشستگی پیش از موعد فرهنگیان

Posted in دسته‌بندی نشده by moalemanesherkatie88 on the ۳۱ام مرداد ۱۳۹۵

وزیر آموزش و پرورش تشریح کرد: آخرین جزئیات از بازنشستگی پیش از موعد فرهنگیان

وزیر آموزش و پرورش، توضیحاتی در خصوص بازنشستگی پیش از موعد فرهنگیان ارائه کرد و گفت: این وزارتخانه فعلاً بازنشستگی پیش از موعد ندارد.
علی اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش در گفت‌وگو با فارس در پاسخ به این پرسش که «آیا بازنشستگی پیش از موعد در آموزش و پرورش خواهیم داشت؟»، اظهار داشت: فعلاً بازنشستگی پیش از موعد در آموزش و پرورش نداریم.
 
وی افزود: در واقع سازمان بازنشستگی کل کشور با سنوات زیر 30 سال خدمت برای بازنشستگی پیش از موعد موافقت نمی‌کند و اگر آموزش و پرورش هم موافقت کند، آنجا موافقت نخواهند کرد.
 
فانی در پاسخ به این پرسش دیگر فارس مبنی بر اینکه «آیا این مشکل به سنوات ارفاقی بر می‌گردد؟»، خاطرنشان کرد: سنوات ارفاقی که اصلاً نیست؛ حالا اگر همین سنوات ارفاقی را هم حساب نکنیم و مثلاً فردی با 27 سال خدمت و 27 روز حقوق بخواهد بازنشسته شود این را هم سازمان بازنشستگی کل کشور نمی‌پذیرد، زیرا برای آن سازمان بار مالی دارد؛ البته 2 سال پیش توانستیم این کار را انجام دهیم، اما امسال دوستان ما را بر حذر دانستند.
 
وزیر آموزش و پرورش با اشاره به تعداد فرهنگیانی که علاقه‌مند بازنشستگی پیش از موعد هستند، گفت: دو سال پیش که این کار را انجام دادیم، پنج هزار نفر از افرادی که می‌توانستند بازنشسته شوند و مایل بودند باقی بمانند و ما هم نیاز داشتیم را نگه داشتیم، در عوض پنج هزار نفر از افرادی که به سن بازنشستگی نرسیده بودند را خارج کردیم.
 
وی تصریح کرد: اکنون در حال رایزنی و صحبت هستیم و اگر بتوانیم نظر سازمان بازنشستگی کشور را جلب کنیم خوشحال می‌شویم که مشکل همکار فرهنگی را مرتفع کنیم.
دیدگاه‌ها برای وزیر آموزش و پرورش تشریح کرد: آخرین جزئیات از بازنشستگی پیش از موعد فرهنگیان بسته هستند

استیضاح وزیر آموزش و پرورش با شتاب و عجله نتیجه مثبتی برای کشور ندارد

Posted in دسته‌بندی نشده by moalemanesherkatie88 on the ۳۱ام مرداد ۱۳۹۵

نماینده مردم تاکستان در مجلس شورای اسلامی:

استیضاح وزیر آموزش و پرورش با شتاب و عجله نتیجه مثبتی برای کشور ندارد

 نماینده مردم تاکستان در مجلس شورای اسلامی گفت: آموزش و پرورش خاستگاه و جلوه توسعه پایدار است.

خبرگزاری پانا+

به گزارش سرویس آموزش و پرورش پانا، بهمن طاهرخانی در جلسه شورای اداری مدیریت آموزش و پرورش ناحیه یک ضمن تشکر از زحمات بی شائبه فرهنگیان، توسعه پایدار را توسعه منابع انسانی در همه زمینه ها و براساس آموزش های علمی یاد کرد و آموزش و پرورش را خاستگاه و جلوه توسعه پایدار و کار معلم را مظهر عشق ، عقیده و ایمان دانست.

 
وی لازمه تحقق توسعه پایدار را داشتن آموزش و پرورش پویا و فعال که در برگیرنده مقوله های مادی و معنوی است عنوان کرد و گفت: آموزش و پرورش رکن رکین هر حکومتی می باشد و به واسطه آموزش و پرورش باید به رشد و تعالی برسیم.
 
 
وی افزود: باید آموزش و پرورش دانش آموزان به گونه ای باشد تا در زمینه مسائل فرهنگی، اعتقادی و علمی مشکلی در جامعه نداشته باشیم.
 
 
نماینده مردم تاکستان در مجلس شورای اسلامی خواستار تبیین دیدگاه ها، نیاز ها در این دستگاه مهم شد تا بتوان بر مشکلات فائق آمد.
 
 
طاهرخانی در خصوص استیضاح وزیر آموزش و پرورش، اضافه کرد: با توجه به وضع کشور و حساسیت های بین المللی نسبت به اوضاع داخلی و اینکه انتخابات آینده ریاست جمهوری در پیش رو می باشد، هرگونه تشتت و اختلاف نظری می تواند آثار منفی ایجاد نماید لذا به نظر اینجانب بحث استیضاح وزیر آموزش و پرورش با شتاب و عجله نتیجه مثبتی برای کشور نخواهد داشت و باید با حوصله و عقلانیت جامع تری موضوع مورد بررسی قرار بگیرد.
 
 
وی تصریح کرد: باید همه تلاش کنیم تا عدالت در جامعه حاکم شود چرا که بی عدالتی مردم را نسبت به حکومت بدبین می کند.
 
 
 
دیدگاه‌ها برای استیضاح وزیر آموزش و پرورش با شتاب و عجله نتیجه مثبتی برای کشور ندارد بسته هستند

افتخاری دیگر

Posted in دسته‌بندی نشده by rahpooyesh on the ۳۱ام مرداد ۱۳۹۵
نوشت افزار مهر:

🔵کسب رتبه اول امتحانات نهایی سال سوم متوسطه استان توسط بخش امامزاده 

 

به گزارش خبرگزاری فارس از نطنز، محمود آقادوست پیش از ظهر امروز در جلسه شورای آموزش‌ و پرورش امامزاده که در محل این اداره برگزار شد، اظهار کرد: شورای آموزش‌ و پرورش به‌عنوان مهم‌ترین و اثرگذارترین شورای سیاست‌گذاری در برنامه‌های آموزش‌ و پرورش بوده که با حضور عالی‌ترین مقامات شهرستان برگزار می‌شود و در این جلسه تمام مسائل مهم و کلان آموزش‌ و پرورش بررسی و راجع به آن تصمیم‌گیری می‌شود.

 

وی افزود: یکی از رویکردها و سیاست‌های این اداره توجه خاص و ویژه به مسائل آموزشی بوده و در این راستا این اداره در سال تحصیلی گذشته تعداد 76 جلسه آموزشی برگزار کرده و تصمیمات مهمی اتخاذ شده است و یکی از این تصمیمات ارتقای کیفیت آموزش و اجرای سند تحول نظام آموزش‌ و پرورش بوده است.

 

رئیس اداره آموزش‌ و پرورش امامزاده تصریح کرد: در سال تحصیلی 94 این اداره با زحمات همکاران و مدیران مدارس توانست در امتحانات نهایی سال سوم متوسطه رتبه اول را در بین نواحی و مناطق چهل‌گانه استان کسب کند که در تاریخ آموزش‌ و پرورش امامزاده بی‌سابقه هست.

 

وی همچنین اضافه کرد: در زمینه پیشرفت تحصیلی شاهد رشد 62 درصدی در دوره اول و دوم متوسطه بودیم و در کنکور امسال شاهد رتبه‌های 386 در علوم انسانی و رتبه 4 دانش‌آموز سهمیه شاهد بودیم.

 

آقادوست گفت: با برنامه‌ریزی مناسب صورت گرفته در سال گذشته، بیش از 1400 دانش‌آموز در برنامه‌ها و مسابقات فرهنگی و هنری شرکت داشتند و در زمینه برگزاری نماز جماعت در مدارس به‌ویژه ابتدایی اقدامات خوبی انجام شد و در سال تحصیلی جدید در صورت برگزاری نماز جماعت در اولین روز بازگشایی مدارس با حضور دانش‌آموزان و همکاران، کلیه عوامل آموزشی و مدیر به نحو شایسته‌ای تقدیر خواهد شد.

 

وی در پایان بیان کرد: پروژه مهر سال 94 اداره آموزش‌ و پرورش امامزاده در بین سایر مناطق و نواحی استان رتبه برتر را کسب کرد که با همکاری شهرداری بادرود و بخشداری و دهیاری روستاها، پنج واحد آموزشی به سیستم گرمایشی (پکیج) و محوطه سه واحد آموزشی نیز آسفالت شد.

دیدگاه‌ها برای افتخاری دیگر بسته هستند

مشکل معلمان از سال ۳۵هست!

Posted in دسته‌بندی نشده by rahpooyesh on the ۳۱ام مرداد ۱۳۹۵
خبرگزاری فارس: میرحمایت میرزاده نماینده مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگویی درباره محتوای جلسه امروز کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت:‌ موضوع استیضاح آقای علی اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش در دستور کار امروز کمیسیون قرار داشت.سخنگوی کمیسیون انرژی خاطرنشان کرد: مباحثی در این باره مطرح شد اما ناتمام ماند و به جلسه روز سه‌شنبه موکول شد.همچنین حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی عضو هیأت‌رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس نیز در توضیحات دیگری راجع به جلسه امروز کمیسیون گفت: از 25 بند استیضاح وزیر آموزش و پرورش، امروز 13 بند آن بررسی شد و موافقان استیضاح نظرات خود را مطرح و آقای فانی نیز پاسخ خود را ارائه داد.نماینده مردم محلات در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: وزیر آموزش و پرورش در پاسخ به بندهای مربوط به معیشت معلمان با اشاره به اینکه این مشکل از سال 1335 در کشور مطرح است اضافه کرد که سال گذشته که تورم 15 درصد بود ما حقوق و مزایای معلمان را 23 درصد افزایش دادیم،‌ به‌طوری که امروز میانگین دریافتی معلمان دو میلیون و 200 هزار تومان است.آپارتمان خود را با مناسب ترین قیمت ممکن با کیفیت عالی رنگ کنیدبا اقساط 3 تا 6 ماه آسوده سفر کنید

دیدگاه‌ها برای مشکل معلمان از سال ۳۵هست! بسته هستند
Next Page »